Hakkımızda

YolgidenGrup İnşaat en özel yaşam merkezleri sunmak için var gücü ile çalışmaktadır.
  • VİZYONUMUZ 

Güvenilir ve dürüst çalışma ilkeleriyle sektöründe aranılan isimlerden biri olarak nesiller boyu insanlığa hizmet verecek yapılar üretme bilinci içinde, yaptığı tüm projeleri kaliteli, sorunsuz ve zamanında yerine getirerek, en mükemmel sonuca ulaştırmak.Tüm müşterilerinin isteklerini kendi hedefimiz olarak benimseyerek en ince ayrıntılarına kadar daima en kusursuzu inşa etmek için çalışmaktayız.

 

  • MİSYONUMUZ

Projenin kırılma noktası, onu hayalden gerçeğe taşırken sergilenecek duyarlılıktır. Her yeni projemizi, yaşama ve yaşamı hep daha iyiye götürmeyi hedefleyen kurumsal birikimimiz ile tamamlıyoruz. Çalışanımızın desteğine ve üretkenliğine güvenerek gerçekleştirmekte olduğumuz her projede kalite yaklaşımıyla dünya standartlarındayız. Köklü deneyimimizle çağdaş dünyanın hızla değişen beklentilerine cevap verebilmekteyiz.Gelişimde, başarıda, rekabette ve hizmette “zirve” yarışındayız.Günlük yaşamın farklı süreç ve alanlarında çağdaş yaşam biçimlerinin buluştuğu kent ortamında, üretim ve pazarlama süreçlerinin bütünlüğü içinde, farklı beklentilere cevap veren özgün bir konsept yaratıyoruz.

 

  • KALİTE POLİTİKAMIZ

Kalite politikamız çerçevesinde, inşaat ve taahhüt işlerinde en ileri teknolojiyi takip eder, düzenli ve kalifiye kadro ile çalışır ve müşteri memnuniyetini temel alarak en iyi hizmeti sunarız. Başarılı olmak ve devamlı ileriye bakarak sürekli gelişmek ve iyileştirmek temel amacımızdır. Şirketimiz bünyesindeki tüm faaliyetlerin uygulanması, geliştirilmesi ve özveri ile çalışan ekibimiz ve elemanlarımız kalitemizin mimarlarıdır.

Menüler

Son Projelerimiz

İletişim & Sosyal Medya

Oruçgazi Mah. Altay Cad. No:45/A Karesi/ Balıkesir
0 266 245 89 65
0 549 393 33 05 | 0506 217 10 27 | 0543 211 35 21
yolgideninsaat@gmail.com